Антибактеріальна дія1,2:

Листя мучниці

Мучниця (лат. Uva ursi) — це вічнозелений повзучий чагарник, який, як і чорниця, належить до сімейства вересових. Вона була відома як лікарська рослина з Середньовіччя, і вперше згадується в англійських травниках ще в 13 столітті.

Тепер ми знаємо, що листя мучниці містить речовини, які мають антибактеріальну дію, знищуючи найпоширеніші збудники інфекцій сечовивідних шляхів1,2,3. Речовини, що містяться в листі мучниці, також мають протизапальну дію і тому можуть сприяти загоєнню запалених слизових оболонок нижніх сечовивідних шляхів (наприклад, сечового міхура).

З 1994 року ці властивості були «офіційно визнані»: антибактеріальний ефект було підтверджено, а його використання при запальних станах визнано в монографії Комітету E Bundesgesundheitsamt (колишнього німецького регуляторного органу з лікарських засобів)4.

Медичні рослини в урології

Листя мучниці, золотушника, ортосифона та вовчуг продемонстрували ефективність при запальних захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів, для очищення та профілактики сечокам’яної хвороби та ниркового осаду.

Фармацевтична якість вихідних матеріалів перевіряється відповідно до сучасного рівня техніки та фармакопейних стандартів (фармакопея = офіційний збірник лікарських засобів). Стандартні виробничі процедури, які використовує Schaper & Brümmer, гарантують постійну якість екстрактів.

Керівництво з інфекцій сечовивідних шляхів

Рослинні препарати
для
лікування циститу

Наше керівництво з інфекцій сечовивідних шляхів пропонує вам поради та рекомендації щодо гострого циститу та рецидивуючих інфекцій сечовивідних шляхів. Не дамо жодного шансу інфекціям сечовивідних шляхів! Скористайтеся нашим керівництвом, щоб дізнатися більше про наші рослини: мучниці, золотушника, ортосифон і вовчуг.

Довідкова стаття на тему фітотерапії